İzmir,Konak
 • Pazartesi - Cumartesi 10:00 - 22:00
 • 0536 764 74 46
logo
notfound

Enerjisel Dönüşüm Liderlik Eğitimi

 

ENERJİSEL DÖNÜŞÜM  LİDERLİĞİ SERTİFİKA PROGRAMI

Enerjisel Dönüşüm Lideri ne demektir?

Dönüşüm liderleri, ilham verici bir vizyona sahip ;  vizyonlarını etkin bir şekilde paylaşan evrensel enerjiyi ,zihinsel teknikler ile birleştirerek çok iyi enerjisini ve zihnini kullanabilen bütün takipçileriyle sürekli bir etkileşim içinde onlara güven telkin ederek saygı uyandıran ve tüm zorluklara rağmen insanları dönüşüme ikna edebilen, takipçilerini ruhsal,zihinsel,bedensel dönüşümlerini tamamlamasına önderlik eden sosyal mimarlardır.

Eğitimin amacı nedir?

Enerjisel dönüşüm liderlerinin amacı; insanları ve kurumları dönüştürmektir. Her bir bireyde, değişimin gerektiği yeni koşullara uygun enerjisel ,  zihinsel ve davranışlar donanımları geliştirmektir.

Enerjisel dönüşüm liderleri, takipçileriyle karşılıklı güven ilişkisi kurup herkesin daha iyi bir konuma geleceği bir dönüşüm gerçekleştirmeyi hedeflerler:

 • İlham veren bir amaçları vardır. İnsanları bu amaç etrafında toplarlar. İnsanları motive ederler; vizyonlarını öyküler ile anlatırlar. İnsanların iyimserlik duygularını ve coşkularını artıran ve herkesin parçası olmaktan memnuniyet duyacağı bir yolculuğa rehberlik ederler.
 • Vizyonlarını hayata geçirmek için, değişimi bizzat yönetirler. Amaca ulaşmak için, herkese görev ve sorumluluklarını anlatır.
 • İnsanlarla güven ilişkisi kurarlar. Dönüşümü gerçekleştirmek için insanların zihinlerindeki olası güvensizlik ve şüpheleri ortadan kaldırıp , korku ,kaygı ,takıntılarını yenmelerini enerji seviyelerini yukarı çıkarmalarını sağlar, gönüllü bir işbirliği ortamı tesis ederler.
 • Enerjisel dönüşüm liderleri karizmatik birer rol modeldir. Ancak karizma ,tek başına bir insanı takip etmek için yeterli bir neden değildir. İnsanlar, enerjisel dönüşüm liderlerini ideal bir rol model olarak gördükleri için takip ederler. İnsanlara rol model olan bütün enerjisel dönüşüm liderleri yüksek duygusal zekaya sahiptirler.
 • Enerjisel dönüşüm liderleri ilham verdikleri kadar, kendilerini takip eden insanların bireysel gelişimini destekleyen bir rehberlik görevini de üstlenirler. Takipçileriyle bireysel olarak ilgilenir, her birinin kendisini değerli ve önemli hissetmesini sağlarlar. İnsanların ihtiyaçlarını anlar ve onların da potansiyellerini hayata geçirmeleri için onlara destek olurlar. Sağlıklı bir dönüşüm ancak, insanların teker teker dönüşüp daha iyi birer insan olmalarıyla mümkündür.
 • İnsanların yeni çözüm yolları denemeleri için onları yüreklendirirler. Enerjisel dönüşüm liderleri, insanların kendilerine sorgusuz sualsiz itaat etmelerini değil, her birinin gelişmesini ve olgunlaşmasını desteklerler.

Enerjisel dönüşüm liderlerin uzun vadeli amaçları vardır. Bu amaç doğrultusunda konumları ve görevleri ne olursa olsun, herkesin potansiyelini ortaya çıkarmak ve kendilerine olan güvenlerini arttırmak için emek verirler. Enerjisel dönüşüm liderler için bir insanın yeni beceriler edinmesi, yeni sorumluluklar üstlenmesi bir övünç kaynağıdır.Dönüşümü insanlarla birlikte ,insanları ikna edip , onları da dönüştürerek gerçekleştirirler.

Gerçek enerjisel  dönüşüm yaratan liderler, liderliğin salt karizma ya da güçten kaynaklanmadığını

iyi bilirler. İnsanları ortak değerler ve herkesin benimsediği bir amaç etrafında birleştirirler.

Enerjisel dönüşüm liderleri, insanları yaptıklarından daha fazlasını başarabileceklerine inandırır, onlara kendilerine güvenmelerini öğretirler. Her insanın içindeki en iyiyi ortaya çıkarmak için çalışırlar.Her türlü engele rağmen dönüşümü insanlarla birlikte başarmak için liderlik ederler.Zamanın ruhunu okur,değişimin önündeki engelleri kaldırır ve dönüşümü de başarırlar.

Kimler katılmalı: Siyasetten iş dünyasına , eğitim kurumlarından, sağlık kurumlarına ,psikolojik danışmanlık verenlerden, toplumsal hayata  sektöründe enerjisel dönüşüm lideri olmak isteyen herkes katılabilir.

Eğitim içeriği :

Dört modülden oluşmaktadır.

 • Modül : Bioenerji ve (3 gün)
 • Modül : Oto-Hipnoz eğitimi (1 gün)
 • Modül : Profesyonel Koçluk Eğitimi ( 2 gün)
 • Modül : Kuantum Düşünce Teknikleri Eğitimi & NLP (1 gün)

 

Eğitim toplam süresi : 7 gün (49 saat)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

categories:

About the Author

Leave A Comment

Copyright @2018 2ROIMedya